Jsme tu pro vás

Našim primárním cílem je šířit kulturu důvěry a přinášet relevantní informace o technologické revoluci v oblasti využití blockchainové technologie a myšlenek
Internetu Hodnot. 


Rádi se vám budeme věnovat.

Mgr. Roman Valovič
Mgr. Roman Valovič
Podnikateľ, Investor & Business Coach valovic@dascoingroup.sk

Blockchain Technológia, inovácie a ľudská kreativita ako aj pracovitosť prinesú obrovskú revolúciu a zmenu do nášho každodenného života. Sú obrovskou príležitosťou 21. storočia, budú generovať astronomické príjmy a vytvoria obrovské množstvo obchodných, ale i pracovných novodobých príležitostí.

Monika Baldovic
Monika Baldovic
Marketing manažer a Network Leader baldovic@dascoingroup.sk

Budúcnosť je v blockchainových technológiách a kryptomenách, či chceme alebo nie, behom pár rokov budú bežnou súčasťou našich životov. Som rada, že som sa stala súčasťou projektu NetLeaders Dascoin, pretože ho považujem “za odsúdený k úspechu”.

František Adamec
František Adamec
Network Leader adamec@dascoingroup.sk

Som naklonený novým príležitostiam na trhu. Blockchainová technológia & Kryptomeny sú obrovskou príležitosťou a budúcnosťou na globálnom trhu. Blckchainová technológia určite patrí do portfólia majetkového a finančného poradenstva. Som rád, že som dostal priležitosť byť súčasťou komunity.

Marek Wicherek
Marek Wicherek
Leadership Development Manager wicherek@dascoingroup.cz

Blockchain a kryptoměny jsou pro mě něčím, co mě zcela okouzlilo. Spojuje to 2 oblasti: Finanční a Technologické do FIN-TECH řešení s širokou škálou uplatnění.

Martin Červencl
Martin Červencl
Investiční správce a poradce cervencl@dascoingroup.cz

Moderní technologie a blockchain mě nadchly a velmi rychle zapadly do mého portfolia. Cítím, jak budoucnost financí začínají ovládat technologie.

Věroslav Cerman
Věroslav Cerman
Obchodník, network marketér cerman@dascoingroup.cz

Blockchain je novou revolucí, jež bude měnit životy běžných lidí k lepšímu bez ohledu na to, jestli sami chtějí nebo nechtějí.

Aleš Osmančík
Aleš Osmančík
Podnikatel v technologiích a expert v kryptoměnách osmancik@dascoingroup.cz

Jsem rád, že mohu být součástí počátku technologické revoluce 21. století, která se nazývá Blockchain. Není to pouze výzva, ale nový směr, který způsobí nejen změny v používání a řízení peněz, ale povede k transformaci obchodního styku a mnoha oblastí života.

Zdeněk Cahlík
Zdeněk Cahlík
Marketing Leader cahlik@dascoingroup.cz

Rád se obklopuji spolehlivými lidmi, kteří hýří optimismem a jsou pokorní. Uchvacují mě nová média a technologie, které mohou změnit svět.


Spolupracujeme s lídry

Jsme na sociálních sítích

Kontaktujte nás

Vaše uvedené osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail a telefon) budeme zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů vycházejících z české a evropské legislativy, jež jsou součástí těchto podmínek.

Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s použitím osobních údajů pro kontaktování Vás v souvislosti s Vaším dotazem.

Chci dostávat crypto-newsletter

Přihlašte se k odběru novinek ze světa kryptoměn a DasCoin. Buďte u novinek jako první.

Váš e-mail budeme zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů vycházejících z české
a evropské legislativy, jež jsou součástí těchto podmínek.

Kontaktujte nás

Našim cílem je informovat o technologické revoluci v oblasti využití blockchainové technologie, šířit kulturu důvěry a myšlenky Internetu Hodnot.

 Spolupracujeme s lídry

Jsme na sociálních sítích